Set lezeckých cepínov Cassin X-Dream + pútko Cassin X-Gyro

Neohodnotené
 
Set lezeckých cepínov Cassin X-Dream + pútko Cassin X-Gyro je výborná cenovo výhodná kombinácia dvoch cepínov s praktickým pútkom, ktoré zabraňuje krúteniu slučiek.
Dostupnosť Na objednávku
€394,80
   
Značka Cassin
Kategória Cepíny
 
Set lezeckých cepínov Cassin X-Dream + pútko Cassin X-Gyro je výborná cenovo výhodná kombinácia dvoch cepínov s praktickým pútkom, ktoré zabraňuje krúteniu slučiek.   Lezecký cepín Cassin X-Dream je špeciálne vyvinutý pre závodné lezenie, lezenie v technickom ľade, mixoch, dry-tooling. Ergonomicky tvarovaná rukoväť s nastaviteľným uhlom sklonu pre lezenie v ľade (48º) a skale (60º). Vlastnosti:- hmotnosť: 590g (50cm)- dĺžka: 50 cm- hrot: pochrómovaná oceľ, typ T- porisko: 2,5 mm 7075-T6 hliník, typ T- bodec: nie je- pútko: nie je   Elastické popruhy Cassin X-Gyro pre uchytenie čakanov, aby nedošlo k ich strate. Otočná funkcia Gyro zabraňuje krúteniu slučiek. Karabínky a malé slučky na uchytenie čakanov sú v cene. Malé slučky využijete predovšetkým u takých čakanov, ktoré majú očká príliš malé na karabíny. Vďaka tomu je X-Gyro Leash univerzálny a použiteľný pomocník pre všetky druhy zbraní, ktoré majú akékoľvek očko či dierku. Veľkosť 1: dĺžka 85 - 129 cm | Hmotnosť: 151 gVeľkosť 2: dĺžka 92 - 147 cm | Hmotnosť: 158 gNostnosť: 2 kN

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

S navrhovaním a výrobou horolezeckého materiálu Cassin začal v roku 1947. V tomto roku sa mu podarilo vyrobiť prvú skobu, v roku 1948 vyrobil prvé kladivá, v roku 1948 čakany a v roku 1950 uzreli svetlo sveta jeho prvé karabíny. V tom istom roku vyrobil páperové oblečenie pre neeurópske horolezecké expedície, ktoré sa stali dostupnými o dva roky neskôr. V roku 1958, spolu so svojím synom vyrobil prototyp sedacieho úväzu, ktorý sa začal šiť tiež o dva roky neskôr, spolu s titánovými mačkami. V roku 1980 sa jeho spoločnosť  presunula z Lecca do Valmadrera a v roku 1997 značku Cassin kúpila firma CAMP.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.