Set cepínov Petzl Quark

Neohodnotené
 
Set cepínov Petzl Quark - lopatka a Quark kladivko
Dostupnosť Skladom
€379,90
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Cepíny
 
Set cepínov Petzl Quark - lopatka a Quark kladivkoPetzl QUARK je univerzálny cepín určený pre technický alpinizmus aj lezenie v ľade. Jeho vyváženie a hrot ICE umožňujú pevný zásek v akomkoľvek type ľadu. Opierky TRIGREST a GRIPREST uľahčujú manipuláciu a pohodlie v každej situácii. Poskytujú efektívnejši úchop v ťažkých úsekoch. Cepín QUARK je plne stavebnicové konštrukcie a ľahko sa prispôsobí technickému, rôznorodému terénu: snehové kuoláry, kúty, severné steny, ľadovce.Univerzálny cepín:    -násada zakrivená pod hlavou a opierka GRIPREST QUARK na spodnej strane chráni ruky pred oderom o ľad    -násada má na dolnom konci oceľový hrot a je dostatočne rovná pre použitie v režime piolet-Canne    -násada je tvarovaná technológiou hydroform pre optimálne uchopenie uprostred    -presne tvarovaná rukoväť vyrobená z dvoch materiálov zaisťuje dobrú priľnavosť a izoluje proti chladu    -opierky TRIGREST QUARK a GRIPREST QUARK zlepšujú oporu v ťažkých pasážach    -550 g s kladívkom alebo lopatkou, PANNE, MARTEAUÚčinný zásek v akomkoľvek type ľadu:    -hrot ICE sa zužuje ku špičke (3,3 mm) a je univerzálny pre všetky podmienky: sneh, ľad a mixy    -na hroty možno použiť závažia MASSELOTTE pre úpravu váhy a zlepšenie zotrvačnosti pri zásekuStavebnicová konštrukcia:    -plne stavebnicová konštrukcia hlavy umožňuje prispôsobiť technické prvky cepínu    -kompatibilný s príslušenstvom Petzl: hrot PUR'ICE, kladívko MINI MARTEAU, závažia MASSELOTTES ...    -opierka TRIGREST QUARK je výškovo nastaviteľná bez použitia nástrojov    -opierka GRIPREST QUARK sa dá ľahko zložiť pre zapichnutie cepínu do snehu    -pripojovací otvor je kompatibilný s elastickými popruhmi V-LINK proti strate    -bez príslušenstva váži iba 465 g Typ násady:    2Typ hrotu:    2Hmotnosť:    550g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.