Hrot Petzl Dry

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€49,60
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Cepíny
 
<p>Náhradný hrot na dry-tooling pre cepíny <a href="https://www.adamsport.eu/set-petzl-quark-p-6097.html" target="_blank">Quark</a>, <a href="https://www.adamsport.eu/set-petzl-nomic-p-8599.html" target="_blank">Nomic</a> a <a href="https://www.adamsport.eu/set-petzl-ergo-p-8598.html" target="_blank">Ergo</a>.</p> <p> </p> <div id="gt-src-tools"> <div id="gt-src-tools-l"> <div id="gt-input-tool" style="display: inline-block;"> <div dir="ltr" style="zoom:1"><span id="result_box" lang="sk"><strong><span class="hps">Hmotnosť</span><span>:</span></strong> <span class="hps">129</span> <span class="hps">g</span><br /><strong><span class="hps">Typ hrotu</span><span>:</span></strong> <span class="hps">typ</span> <span class="hps">T</span><br /><br /><strong><span class="hps">Certifikácia</span><span>:</span></strong> <span class="hps">CE</span> <span class="hps">/</span> <span class="hps">UIAA</span></span></div> </div> </div> </div> <p> </p> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.