Čelovka Petzl Nao+

Neohodnotené
 
Inovované svietidlo Petzl NAO má silnejší akumulátor a vyšší výstupný výkon.
Dostupnosť Skladom
€159
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Čelovky
 
Táto už tretia generácia obľúbenej čelovky Petzl NAO+ ponúka všetkým aktívnym bežcom, cyklistom, alpinistom a lyžiarom kompaktné, inteligentné, pripojiteľné a dobíjacie riešenie ich svietidla. Vďaka aplikácii MyPetzl Light si užívateľ môže kedykoľvek cez svoj chytrý telefón kontrolovať stav akumulátora a zostávajúcu dobu svietenia, upravovať nastavenie výkonu a výdrže za pochodu, meniť režimy podľa práve vykonávanej aktivity. Môže si jednoducho stiahnuť profily pripravené pre trailrunning, mountaineering, trekking, kempovanie, alebo si môže vytvoriť vlastné profily podľa potreby. Nový model je samozrejme opäť výkonnejší oproti predchádzajúcim modelom.Nastaviteľný tvar kužeľa, výdrže a svietivosti pomocou aplikácie MyPetzl Light pre chytré telefóny a tablety (zdarma na stiahnutie na Apple Store a Play Store):- Ukazovateľ zostávajúcej energie a doby svietenia- Nastavenie svietivosti, alebo výdrže- Aktivovanie a zmena profilu podľa danej aktivity- Štyri prednastavené profily v aplikácii MyPetz Light (trailrunning, mountaineering, trekking, backpacking)- Pripojiteľná cez Bluetooth (možnosť deaktivácie)Dlhšia výdrž, pohodlné osvetlenie a minimálnu nutnosť manipulácia vďaka technológii Reactive Lighting:- Senzor automaticky nastaví svietivosť a optimalizuje výdrž- V závislosti od zvolenej výdrži (6,5h, alebo 12h) sa svietivosť sama automaticky upraví v dvoch režimoch: MAX POWER, MAX AUTONOMY- záložné svetlo 15 lumenov po dobu 2 hodínSenzor je možné deaktivovať a svietidlo prepnúť do režimu CONSTANT LIGHTING, svieti po celý čas stále rovnako.Svietidlo má kombinovaný kužeľ svetla so širokým kužeľom pre osvetlenie blízkeho okolia a úzkym zaostreným kužeľom pre ďaleký dosvit.Funkcia zámku LOCK, ktorá zabraňuje nechcenému zapnutiu svietidla v batohu.Dobíjacie Li-Ion akumulátor 2 600mAh:- Dobíjanie pomocou štandardného mikro USB portu- Indikátor stavu dobíjania / vybíjanieSvietidlo je veľmi stabilné na hlave:- Nastaviteľný pásik je pohodlný a pevne drží na hlaveOdolná nepriaznivému počasiu: IP X4Aplikácia MyPetzl Light na stiahnutie zadarmo na Apple Store a Play Store v šiestich jazykoch (Francúzsky, Anglicky, Nemecky, Španielsky, Taliansky a Japonsky).Aplikácia MyPetzl Light vyžaduje operačný systém iOS 7 (a novšie), alebo Android 4.3 (a novšie).Výkon nového NAO + bude v reaktívnym režime v rozmedzí 320 - 750 lúmenov. Počet LED    2+senzorRežim svietenia    Reactive / ConstantDoba svietenia    1,5 - 12hDosvit    85 - 140mSvetelný výkon    120 - 750lmHmotnosť    185gZdroj    Li-Ion akumulátorKapacita    2600mAhCertifikácia    CE, FCC, IC, ARIB 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.