Čelovka Petzl MYO RXP

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€79,90
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Čelovky
 
Programovateľná čelovka Petzl MYO RXP s výkonnou LED diódou so zaostreným lúčom pre ďaleký dosvit, širokouhlá šošovka rozptýli lúč pre osvetlenie blízkeho okolia. Nový model má zvýšený svetelný výkon - pre každý z troch základných režimov osvetlenia možno naprogramovať intenzitu z výberu 10tich voliteľných výkonov.Čelové svietidlo je perfektne prispôsobené pre vytrvalostné outdoorové aktivity. Batériové púzdro na 3 tužkové batérie AA je umiestnené vzadu a hmotnosť je rovnomerne rozložená na hlave. Svetelný tok je založený na technológii Constant Lighting, iba u maximálneho výkonu svietidlo funguje v základnej technológii Standard Lighting. Silné a výkonné svetlo (370 lumenov v režime posilňovača výkonu BOOST a 280 lumenov v režime maximálneho svietenia)Dva druhy kužeľa - zaostrený lúč pre ďaleký dosvit a sklápacia rozptylná šošovka pre osvetlenie blízkeho okoliaTechnológie CONSTANT LIGHTING v režimoch Economic a Optimum:- intenzita svietenia neklesá po celú dobu životnosti batérií- automatické prepnutie do záložného režimu pri takmer úplnom vybití batériíTechnológie STANDARD LIGHTING v režime MaximumIntenzitu jednotlivých režimov možno navoliť z 10 odstupňovaných výkonov podľa požiadaviek na výkon, alebo dobu svieteniaSpoľahlivá a odolná:- Indikátor stavu batérií upozorní pri 70% a 90% vybitia batérií- Ak je telo svietidla na doraz v hornej naklápacej polohe, sú prepínače zaistené proti stlačeniu- Ochrana proti vode v každom počasí je IP X4Pohodlná a stabilná pri pohybeVhodná pre vytrvalostné aktivity:- Dlhá doba svietenia- Nízka hmotnosť 175g- Vyvážená na hlaveUvažuješ o kúpe čelovky Petzl, ale nevieš si vybrať? Využi nášho sprievodcu čelovkami Petzl, ktorý ti pomôže vybrať si tú ideálnu!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.