Čelovka Petzl e + lite E02 P4

Neohodnotené
 
Ultraľahká a veľmi kompaktná čelovka Petzl e+LITE pre núdzové situácie.
Dostupnosť Skladom
€25,38
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Čelovky
 
<p>Ultraľahká a veľmi kompaktná čelovka<strong> Petzl e+LITE</strong> pre núdzové situácie. Vďaka ochrannému púzdru je vždy pripravená na použitie a môže byť uložená aj s batériami po dobu desiatich rokov v batohu, veste, sade prvej pomoci, alebo je možné ju používať ako záložné svietidlo.</p><p>    -Môže byť uložená vrátanie batérií (lítium CR 2032) po dobu 10 rokov<br />    -Uzamykateľný prepínač režimov sa náhodne nezapne v batohu<br />    -Odolná extrémnym teplotám: -30 ° C do + 60 ° C<br />    -Vodotesná do 1 metra po dobu 30 minút (IP67)</p><p> </p><p><strong>Počet LED: </strong>   1 číra + 1 červená<br /><strong>Režim svietenia:</strong>    číre - 3+blikanie; červené 1+blikanie<br /><strong>Doba svietenia: </strong>   70h<br /><strong>Dosvit:  </strong>  29m<br /><strong>Svetelný výkon:</strong>    50lm<br /><strong>Hmotnosť:   </strong> 27g<br /><strong>Zdroj:  </strong>  2 x lithium CR 2032<br /><strong>Certifikácia:  </strong>  CE, ATEX (Ex II 3GD Ex ic IC T6, Ex tD A22, IP 68 T85°C)</p><p> </p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK