Čelovka Black Diamond Icon

Neohodnotené
 
Čelovka Black Diamond Icon je bezkonkurenčná čelovka od firmy Black Diamond so svetelným výkonom 500 lumenov
Dostupnosť Skladom
€60
   
Značka Black Diamond
Webová stránka značky blackdiamondequipment.com/
Kategória Čelovky
 
Čelovka Black Diamond Icon je bezkonkurenčná čelovka od firmy Black Diamond so svetelným výkonom 500 lumenov. Disponuje 1 QuadPower a 1 Double Power LED diódami. Čelovka je vodotesná do 1m a ponúka hneď tri módy svietenia, a to: červený, zelený a modrý režim pre nočné videnie.Vlastnosti:- svietivosť 500 lumenov- meranie stavu batérie- sklopný uhol- pamäť použitej intenzity svietenia- vodeodolnosť IP67- vrátane príslušenstva Polar- hmotnosť: 230 g- typ svietidla: 1 QuadPower, 1 DoublePower- batéria:    4x AA alkalické alebo lítium (súčasťou balenia)- dosvit:15 m (min)/110 m (max)- svietivosť: 50 h (min)/200 h (max) 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
História firmy Black Diamond sa začala písať koncom 50. rokov minulého storočia, kedy horolezec Yvon Chouinard začal v Yosemitskom údolí predávať z kufra svojho auta vlastnoručne vyrábané skoby. Chouinardove skoby sa rýchlo preslávili vďaka svojej kvalite. Krátko na to sa vo Ventura (California) zrodila spoločnosť Chouinard Equipment, predchodca súčasného Black Diamond. 
Spoločnosť Black Diamond vznikla v roku 1989, kedy skupinka bývalých zamestnancov kúpila majetok Chouinard Equipment. V roku 1991 sa spoločnosť presťahovala z Ventura do Salt Lake City (Utah), kvôli lezeckým a lyžiarskym možnostiam, ktoré ponúka pohorie Wasatch.
 
Top produkty:
Čelovka Spot a Storm 
Špičkové friendy Camalot
Popúlárna prilba Half Dome
 
 
 
 
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.