Čelovka Petzl Pixa 2

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€50,70
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Čelovky
 
Čelovka Petzl Pixa 2 je čelovka s kombinovaným svetelným kuželom pre osvetlenie blízkeho priestoru alebo pohyb po pracovisku. Dosvit 20m/12 hodín/30 lm alebo 30m/6 hodín/40 lm, je vodotesná do 1 m po dobu 30 minút, ľahko ovládateľná v rukaviciach, záruka 3 roky.Vlastnosti:- príprava na uchytenie na prilby ALVEO- možnosť dokúpenia gumového odolného pásiku pre uchytenie na staršie prilby alebo prilby iného výrobcu- možnosť pretočenia čelovky a jej ochrany pri transporte- dve AA batérie súčasťou balenia- odolná voči pádu z výšky 2 metre a zaťaženiu 80 kg- IP 67- odolnosť voči chemickým látkam, viac na http://www.petzl.com/us/page/environments-and-standards-hazloc-standard-0- ATEX - občasné nebezpečie v zóne prach/plyn, teplota samovznietenia 135 st. Celzia - úsporný mód pri takmer vybitých batériách - dosvit 10 metrov počas 10 hodín- hmotnosť 160 g s batériamiUvažuješ o kúpe čelovky Petzl, ale nevieš si vybrať? Využi nášho sprievodcu čelovkami Petzl, ktorý ti pomôže vybrať si tú ideálnu!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.