Čelovka Petzl Pixa 1

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€36,50
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Čelovky
 
<p style="text-align: justify"><b>Čelovka Petzl Pixa 1</b> je čelová lampa so širokým rovnomerným svetelným kuželom pre blízke osvetlenie pracovného miesta alebo pohyb na pracovisku. Elastický pásik lampu fixuje na hlave alebo prilbe a vy máte voľné ruky na prácu. Vďaka unikátnemu systému uchytenia je možné čelovú lampu položiť na zem a na podstavci si nastaviť smer svietenia jednoduchým otáčaním. V balení je priložený adaptér pre pripojenie na prilbu bez použitia pásu. Ponúka konštantné svetlo, zaručený svetelný výkon, ktorý nepoklesne po celú dobu svietenia, následne sa zapne núdzový režim pri takmer úplnom stave vybitia batérii a svieti na vdzialenosť 5 m po dobu minimálne 10 h. Jednoducho sa ovláda aj v rukaviciach pomocou otočného vypínača. PIXA 1 je extrémne odolná. Voči pádu až 2 m a voči nárazu alebo deformácii až do 80 kg. V skladovacej polohe je sklo chránené a ťiež je zamedzené náhodnému zapnutiu.</p> <p style="text-align: justify"><strong>Svietivosť:</strong> 25 lumenov</p> <p style="text-align: justify"><strong>Dosvit: </strong>15 m</p> <p style="text-align: justify"><strong>Doba svietenia:</strong> 12 hod.</p> <p style="text-align: justify"><strong>Zdroj svetla:</strong> 3 x LED</p> <p style="text-align: justify"><strong>Napájanie: </strong>2 x AA/LR6</p> <p style="text-align: justify"><strong>Hmotnosť: </strong>160 g vrátane batérií</p> <p style="text-align: justify"><strong>Uvažuješ o kúpe čelovky Petzl, ale nevieš si vybrať? Využi nášho <a href="https://www.adamsport.eu/sub/adamsport.eu/images/katalogy/Katalog_elovky_Petzl_2015.pdf" target="_blank">sprievodcu čelovkami Petzl</a>, ktorý ti pomôže vybrať si tú ideálnu!</strong></p> <p style="text-align: justify"><strong>Svietivosť:</strong> 25 lumenov</p> <p style="text-align: justify"><strong>Dosvit: </strong>15 m</p> <p style="text-align: justify"><strong>Doba svietenia:</strong> 12 hod.</p> <p style="text-align: justify"><strong>Zdroj svetla:</strong> 3 x LED</p> <p style="text-align: justify"><strong>Napájanie: </strong>2 x AA/LR6</p> <p style="text-align: justify"><strong>Hmotnosť: </strong>160 g vrátane batérií</p> <p> </p> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK