Singing Rock Double Stop Plus

Neohodnotené
 
Ideálna zlaňovacia brzda Singing Rock Double Stop Plus vybavená antipanickým systémom
Dostupnosť Skladom
€81,90
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Brzdy na zlaňovanie
 
Ideálna zlaňovacia brzda Singing Rock Double Stop Plus vybavená antipanickým systémom      -robustné a odolné telo z nerez ocele      -nový prítlačný klin testovaný na vyššie zaťaženie zaručuje lepší brzdný efekt v krajných polohách      -dlhšia rukoväť je citlivejší a umožňuje plynulú reguláciu preklzu lana      -pogumovaná rukoväť je príjemná pre držanie a nezošmykuje pri zlaňovaní      -ergonomický tvar umožňuje pohodlné uchopenie jednou rukou      -všetky diely, ktoré prichádzajú do styku s lanom sú vyrobené z nerezovej ocele pre minimalizáciu opotrebenia      -integrovaný indikátor opotrebenia      -pri zlaňovaní nedochádza ku krúteniu lana      -minimálna pevnosť 22 kN      -zvýšené maximálne pracovné zaťaženie na 200 kg      -znížený preklz lana do zaťaženia 600 daN      -pre použitie so statickými lanami s priemerom 9 - 12 mm   Limity zaťaženia:      -priemer lana 9 mm ....................... maximálne pracovné zaťaženie 130 kg      -priemer lana 10 - 12 mm ............. maximálne pracovné zaťaženie 200 kg   Hmotnosť:     421 g Farba:     čierna Značka:     Singing Rock Hmotnosť:     421 g Farba:     čierna Značka:     Singing Rock

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.