Singing Rock Hranová Kladka - set

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€95,90
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Brzdy, Blokanty a Kladky
 
Singing Rock Hranová Kladka je kompaktná ľahká chránička lana, vyrobená z hliníkových zliatin. Vlastnosti:    - nastaviteľná, vhodná pre prácu cez ostré hrany, umožňuje bezpečnú- prácu vo výškach, či ťahanie ťažkých bremien- chráni pohybujúce sa lano pred predratím- moduly sú spojené maticovými karabínami, ich počet je možné upraviť- podľa danej pracovnej situácie- jednotlivé moduly dobre kopírujú terén- dodáva sa v sade 3 moduly + 4 maticové spojky- možno dokúpiť a pridať dodatočný modul a tým predĺžiť chráničku lana- podľa danej pracovnej situácieFarba: oranžová + striebornáHmotnosť: set 777 g; samostatný modul 232 gMateriál: hliníkovej zliatinyUvedená cena je za set 3 kladiek 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.