Singing Rock Easy Lift

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€142
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Brzdy, Blokanty a Kladky
 
Záchranárska kladka Singing Rock Easy Lift pre evakuáciu z lanovky, ktorá  je určená na nasadenie priamo na nosné lano lanovky. Používa sa pri záchrannej akcii pre evakuáciu osôb z lanovky. Jedná sa o záchranný prostriedok - nie je považovaná za osobný ochranný prostriedok a nevyžaduje CE certifikát. Pre zlepšenie evidencie a kontroly je výrobok označený jedinečným číslom v rámci výrobnej zákazky. POZOR! Nikdy nepoužívajte kladku samotnú, vždy použite ešte druhé istenie! Nikdy nejazdite po nosnom lane lanovky bez brzdenia druhým lanom!Vlastnosti: Farba: čierna matnáHmotnosť: 1420 gMateriál: telo - Al zliatina, západka - nerez oceľ, rolna - PAPevnosť: 30 kNMax. priemer lana: (oceľové lano) 55 mmLožisko: valivéMateriál rolny: polyamidPracovné zaťaženie: 5 kN Vlastnosti: Farba: čierna matnáHmotnosť: 1420 gMateriál: telo - Al zliatina, západka - nerez oceľ, rolna - PAPevnosť: 30 kNMax. priemer lana: (oceľové lano) 55 mmLožisko: valivéMateriál rolny: polyamidPracovné zaťaženie: 5 kN

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.