Slučka Petzl Spelegyca

Neohodnotené
 
Dvojitá plochá slučka Petzl Spelegyca slúži ako pomôcka pri prekonávaní kotviacich bodov pri speleológii a canyoningu.
Dostupnosť Skladom
€25,70
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Blokanty
 
Dvojitá plochá slučka Petzl Spelegyca slúži ako pomôcka pri prekonávaní kotviacich bodov pri speleológii a canyoningu. Je to slučka pre bezpečnejšie prechádzanie kotviacich bodov. Vlastnosti: - popruh je odolný voči opotrebeniu - chrániče String fixujú karabíny v správnej polohe - asymetrický tvar Y - Dĺžka: 32cm a 58cm - Hmotnosť: 90g - Záruka: 3 roky - Certifikát: CE EN 354 Vlastnosti: - popruh je odolný voči opotrebeniu - chrániče String fixujú karabíny v správnej polohe - asymetrický tvar Y - Dĺžka: 32cm a 58cm - Hmotnosť: 90g - Záruka: 3 roky - Certifikát: CE EN 354

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.