Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Petzl Ascension - pravý

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€53,80
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Blokanty
 
Petzl Ascension - blokant s rukoväťou je primárne určený pre výstup po lane. Ergonomicky tvarovaná rukoväť sa dobre drží a tepelne izoluje. Do spodných otvorov je možné pripojiť sľučky a maticovú spojku so stupačkou. Do horných otvorov sa môžu pripnúť karabíny a pripevniť tak blokant k lanu (pri použití blokantu k sebaisteniu alebo v kladkostroji). Vďaka čistiacim štrbinám funguje aj na zablatených lanách. K ovládaniu blokantu stačí jenda ruka, čo uľahčuje prekonávanie kotviacich bodov fixného lana. Možnosť použiť na lanách od 8 - 13 mm. Strana: na pravú ruku Certifikácia: CE / UIAA Hmotnosť: 195 g xM5ARP4UADg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.