Petzl Tibloc - Sport

Neohodnotené
 
Ultraľahký a veľmi kompaktný blokant Petzl Tibloc Sport pre výstupy po lane
Dostupnosť Skladom
€29,60
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Blokanty
 
Ultraľahký a veľmi kompaktný blokant Petzl Tibloc Sport pre výstupy po lane, kladkové vyťahovacie systémy alebo náhrada za prusíkové uzly pri sebazáchrane. Tibloc má automatický systém, ktorý pritláča karabínu proti lanu, aby došlo k okamžitému záberu hrotov. -môže byť používaný ako lanový blokant pri výstupoch po lane, alebo ako blokovací prvok u kladky vo vyťahovacích systémoch pri vyťahovaní bremien -automatický systém pritláča karabínu na lano a Tibloc nepadá po lane dolu pri odľahčení, k záberu hrotov dochádza okamžite v ktoromkoľvek mieste na lane je ultraľahký (35 g) a veľmi kompaktný: môžete ho mať neustále pripnutý na úväzku, alebo v batohu označenie smeru inštalácie je na vonkajšej strane, ktorá je viditeľná pri inštalácii telo z nerezovej ocele opatrené hrotmi a samočistiace otvory bezpečne blokujú lano, a to aj v blatistých alebo ľadových podmienkach   Priemer lana:    8 - 11mm Hmotnosť:    35g Certifikácia:    CE EN 567, UIAA Materiál:    nerezová oceľ Priemer lana:    8 - 11mm Hmotnosť:    35g Certifikácia:    CE EN 567, UIAA Materiál:    nerezová oceľ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.