Blokant Petzl Pantin - pravý

Neohodnotené
 
PANTIN nožný blokant sa používa spoločne s lanovými blokanty Croll, ASCENSION nebo ASCENTREE, aby bol výstup po lane rýchlejší a menej namáhavý.
Dostupnosť Skladom
€56
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Blokanty
 
PANTIN nožný blokant sa používa spoločne s lanovými blokanty Croll, ASCENSION nebo ASCENTREE, aby bol výstup po lane rýchlejší a menej namáhavý. Vyrába sa vo verziách pre pravú alebo ľavú nohu.    -Konštrukcia umožňuje posun po lane už v prvých pár metroch.    -Vačka z nerezovej ocele odoláva lepšie korózii.    -Hroty na vačke a čistiaci kanálik umožňujú fungovanie blokantu aj v zhoršených podmienkach (namrznutá alebo znečistená lana).    -Popruhy z materiálu DYNEEMA odolávajú oderu.    -Kompaktný tvar zostáva úzko pripevnený k nohe a znižuje riziko zaháknutia.    -Jednoduché a rýchle nastavenie dĺžky popruhov pomocou pracky DoubleBack.    -Uvoľnenie laná jednoduchým zakopnutím nohy vzad.    -Je možné dokúpiť samostatne bezpečnostnú západku vačky ako príslušenstvo.UPOZORNENIE: PANTIN nie je osobný ochranný pracovný prostriedok (OOPP). Výrobca:    PETZLPriemer lana:    8-13mmHmotnosť:    85g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.