Blokant Petzl Ascentree

Neohodnotené
 
Petzl Ascentree je určený pre výstupy po dvojitom lane za použitia techniky šplhania, alebo s pomocou dvoch nožných blokantov PANTIN.
Dostupnosť Skladom
€171,90
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Blokanty
 
Petzl Ascentree je určený pre výstupy po dvojitom lane za použitia techniky šplhania, alebo s pomocou dvoch nožných blokantov PANTIN. Široká, ergonomicky tvarovaná rukoväť, poskytuje pohodlný, ale zároveň solídny úchop. Vačka je plne integrovaná do tela blokantu, aby sa zabránilo jeho oderu. Veľké rukoväte sa dobre držia i v silných rukaviciach. Otvory v dolnej časti rukoväte slúžia pre pripojenie spojovacieho prostriedku SPELEGYCA a nastavovacie popruhové stupačky FOOTPRO s maticovú spojkou. Horným otvorom sa prepojí karabína pre zaistenie lana v blokantu (vhodné pre sebaisteniu a vyťahovanie bremien).   Priemer lana: 8 - 13mm Hmotnosť: 390g Certifikácia: CE     Priemer lana: 8 - 13mm Hmotnosť: 390g Certifikácia: CE  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.