Blokant Camp Turbochest

Neohodnotené
 
Veľmi ľahký hrudný blokant CAMP TURBOCHEST s patentovaným systémom dvoch rotujúcich kladiek pre ľahký priechod lana.
Dostupnosť Skladom
€56,30
   
Značka Camp
Webová stránka značky camp.it/
Kategória Blokanty
 
Veľmi ľahký hrudný blokant CAMP TURBOCHEST s patentovaným systémom dvoch rotujúcich kladiek pre ľahký priechod lana.  Blokant navyše disponuje samočistiacim žliabkom, čo umožňuje použitie blokantu aj na znečistených lanách.   Technické informácie: Certifikácia: EN 12841 / B, EN 567 Hmotnosť produktu: 110 gramov Maximálne zaťaženie: 120 kg Použitie na statických lanách: priemer 10 - 13 mm Použitie na dynamických lanách: priemer 8-13 mm   Technické informácie: Certifikácia: EN 12841 / B, EN 567 Hmotnosť produktu: 110 gramov Maximálne zaťaženie: 120 kg Použitie na statických lanách: priemer 10 - 13 mm Použitie na dynamických lanách: priemer 8-13 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Prvé začiatky spoločnosti C.A.M.P. siahajú do roku 1889, kedy v horskej dedinke Premana (údolie Valsassina) pracuje jej zakladateľ a expert v spracovaní železa Nicola Codega. Tradície, znalosti a skúsenosti sú predávané z otca na syna a je to práve Antonio, ktorý začal rozvíjať a zdokonalovať otcove dielo.
V roku 1920 sú vyrobené prvé cepíny, ktoré požadoval armádny dôstojník pre pochody alpským pohorím. Nikdo vtedy ešte netušil, že tieto produkty sa ohromne preslávia a budú distribuované a predávané po celom svete o niekoľko desaťročí neskôr. Hnacou silou, ktorá poháňala Antonia a jeho synov vstúpiť na horolezecký trh bolo stretnutie s presláveným alpinistom Riccardom Cassinom, ktorý používal niektoré ich produkty ako skoby a vklínence.
  
Top produkty:
Vklínence Pro Nuts a Ball Nuts
Mačky Stalker a Race 290
Cepíny X-Alp
Prilba Armour
Bežecký batoh Trail Vest Light
 
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.