Varič MSR DragonFly Combo

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€154,20
   
Značka MSR
Webová stránka značky cascadedesigns.com/ie/msr
Kategória Benzínové variče
 
<p style="text-align: justify">Od svojho uvedenia na trh v roku 1998 získal benzínový varič <b>MSR DragonFly Combo</b> niekoľko ocenení vďaka jedinečnému ventilu CoolFuel™, ktorý umožňuje bezkonkurenčný rozsah regulácie plameňa. Obľúbenosť tohoto variča je spojená s množstvom ďalších inovácii uľahčujúcich jeho bezproblémové používanie:<br />- rozširujúce sa podpery hrnca<br />- horák oddelený od palivovej nádrže<br />- integrované závetrie<br />- možnosť použiť tri druhy paliva (benzín technický, automobilový, kerosén)</p><p style="text-align: justify">- dodávaný s palivovou fľašou<br /><br /><strong>Doba horenia:</strong> 153 min. (600 ml pretrolej)<br /><br /><strong>Doba varu 1 litra vody:</strong> 3:30 min.<br /><br /><strong>Hmotnosť: </strong>510 g</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Cascade Designs je súkromá rodinná spoločnosť, ktorá sídli v meste Seattle na západnom pobreží v USA, na úpätí Skalistých hôr. Je to spoločenstvo niekoľkých firiem a dve z nich sú therm a rest- karimatky a spacie systémy a MSR variče a uteraky, stany, snežnice, filtračné systémy.

Ľudia pracujúci v Cascade Designs sú mladí športovci, nadšení pre outdoorové aktivity. Vymýšľajú a vyrábajú si outdoorové vybavenie pre svoj voľný čas. Firmy si samé navrhujú a konštruujú stroje, vymýšľajú nové výrobné postupy a technológie, používajú iba najnovšie materiály vyrobené v USA alebo Európe. Vo výrobných halách je čisto a všetko žiari novotou. 
Materiály, ktoré používajú, sú jednak najmodernejšie hi-tech vynálezy súčasnej doby, ale zároveň aj šetrné k prírode, neobsahujúce prírode a ľuďom škodlivé látky, ako např. ftaláty, byfenily… Všetká produkcia pocházda z dieľní v USA, alebo sesterských pobočiek Cascade Designs v írskom Corku.

Top produkty:

SNEŽNICE MSR LIGHTNING AXIS

MSR DRAGONTAIL