MSR Fuel Bottle

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€16,50
   
Značka MSR
Webová stránka značky cascadedesigns.com/ie/msr
Kategória Benzínové variče
 
<p>Palivové fľaše <strong>MSR Fuel Pump</strong> navrhnuté pre pumpy MSR so závitom. Sú vyrobené z jedného bloku hliníku, čím sa predchádza riziku deformácií a prasklín. Vzduchotesný uzáver zabraňuje úniku paliva. Fľaša má zosilené dno a hrdlo.</p> <p>V ponuke sú tri veľkosti: 0,325 litra, 0,590 litra a 0,887 litra.</p> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Cascade Designs je súkromá rodinná spoločnosť, ktorá sídli v meste Seattle na západnom pobreží v USA, na úpätí Skalistých hôr. Je to spoločenstvo niekoľkých firiem a dve z nich sú therm a rest- karimatky a spacie systémy a MSR variče a uteraky, stany, snežnice, filtračné systémy.

Ľudia pracujúci v Cascade Designs sú mladí športovci, nadšení pre outdoorové aktivity. Vymýšľajú a vyrábajú si outdoorové vybavenie pre svoj voľný čas. Firmy si samé navrhujú a konštruujú stroje, vymýšľajú nové výrobné postupy a technológie, používajú iba najnovšie materiály vyrobené v USA alebo Európe. Vo výrobných halách je čisto a všetko žiari novotou. 
Materiály, ktoré používajú, sú jednak najmodernejšie hi-tech vynálezy súčasnej doby, ale zároveň aj šetrné k prírode, neobsahujúce prírode a ľuďom škodlivé látky, ako např. ftaláty, byfenily… Všetká produkcia pocházda z dieľní v USA, alebo sesterských pobočiek Cascade Designs v írskom Corku.

Top produkty:

SNEŽNICE MSR LIGHTNING AXIS

MSR DRAGONTAIL

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.