Batoh Petzl Bug - grey

Neohodnotené
 
Lezecký batoh Petzl Bug pre jednodňové viac dĺžkové lezenie.
Dostupnosť Skladom
€54,20
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Batohy do 29 l
 
Lezecký batoh Petzl Bug pre jednodňové viac dĺžkové lezenie. Je určený pre jednodňové lezecké výlety, ale je perfektný aj pre každodenné použitie. Vhodný na prepravu lezeckého materiálu k nástupu a transport nutného vybavenia počas lezenia viac dĺžkových ciest (pitný vak, jedlo, vrstvy oblečenia, obuv). Je konštruovaný s ohľadom na maximálne pohodlie pri lezení: minimálne rozmery, voľnosť ramien, skladovateľný bedrový pás, vyššie posadený na chrbte umožňuje prístup k úväzku.     -18l pre uloženie potrebného lezeckého vybavenia, kompaktný tvar netlačí na chrbte     -postranné kompresné pásky, nastaviteľný horný popruh pre pripevnenie lana     -široké vonkajšie vrecko na zips     -vnútorná prepážka na hydrovak, alebo laptop     -vrecko na doklady a peňaženku    -veľké vrecko na chrbte     -bedrový popruh, nastaviteľný hrudný popruh     -dno a strany z odolného materiálu proti oderu Celkový objem batohu:    18l Hmotnosť:    525kg   Celkový objem batohu:    18l Hmotnosť:    525kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.