Batoh Camp Skin 15L

Neohodnotené
 
Batoh Camp Skin 15L vychádza z koncepcie inovatívneho strihu, ktorý bol navrhnutý v spolupráci s horskými bežcami.
€109,70
Značka Camp
Webová stránka značky camp.it/
Kategória Batohy do 29 l
Zvoľte variant
Veľkosť: S Na objednávku €109,70
   
Veľkosť: L Na objednávku €109,70
   
 
Batoh Camp Skin 15L vychádza z koncepcie inovatívneho strihu, ktorý bol navrhnutý v spolupráci s horskými bežcami. Princíp batohu Camp Skin vychádza s nápadu vytvoriť pohodlný batoh na beh s možnosťou niesť vybavenie s nutnosťou rýchleho prístupu (fľašu na vodu, energetické tyčinky, atď.) Vlastnosti:     -Je vyrobený z najnovších materiálov a má moderný dizajn    -Inovatívny strih ideálny na rýchly pohyb, beh a skialpinizmus    -Batoh je vybavený systémom Xpress Wire ski, pomocou ktorého dokážete upevniť na batoh až dva páry lyží    -Ľahko dostupné bočné vrecko do ktorého sa dokážete dostať bez nutnosti skladania ruksaku z chrbta    -Vonkajšie sieťkované vrecko    -Sieťované vrecko na zips na páse, ktoré je ideálne na uskladnenie občerstvenia, máp a iných potrebných vecí.    -Pravý ramenný popruh s vreckom na gély a energetické tyčinky,...    -Ľavý ramenný popruh s držiakom na fľašu    -Vnútorné vrecko    -Nosič na cepíny a helmu    -Odvetraný chrbát    -Možnosť pripnutia hydrovaku  Batoh Camp Skin sa vyrába v dvoch veľkostiach:S - (pre výšku osôb 160-175 cm)L - (pre výšku osôb 175-190 cm) Batoh Camp Skin sa vyrába v dvoch veľkostiach:S - (pre výšku osôb 160-175 cm)L - (pre výšku osôb 175-190 cm)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Prvé začiatky spoločnosti C.A.M.P. siahajú do roku 1889, kedy v horskej dedinke Premana (údolie Valsassina) pracuje jej zakladateľ a expert v spracovaní železa Nicola Codega. Tradície, znalosti a skúsenosti sú predávané z otca na syna a je to práve Antonio, ktorý začal rozvíjať a zdokonalovať otcove dielo.
V roku 1920 sú vyrobené prvé cepíny, ktoré požadoval armádny dôstojník pre pochody alpským pohorím. Nikdo vtedy ešte netušil, že tieto produkty sa ohromne preslávia a budú distribuované a predávané po celom svete o niekoľko desaťročí neskôr. Hnacou silou, ktorá poháňala Antonia a jeho synov vstúpiť na horolezecký trh bolo stretnutie s presláveným alpinistom Riccardom Cassinom, ktorý používal niektoré ich produkty ako skoby a vklínence.
  
Top produkty:
Vklínence Pro Nuts a Ball Nuts
Mačky Stalker a Race 290
Cepíny X-Alp
Prilba Armour
Bežecký batoh Trail Vest Light
 
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.