Skialpinistický batoh Camp Rapid Racing

Neohodnotené
 
Batoh Camp Rapid Racing je perfektný závodný skialpový batoh, ktorý dostal pre sezónu 2017/18 nové farebné vyhotovenia a niekoľko inovácií.
Dostupnosť Skladom
€77,80
   
Značka Camp
Webová stránka značky camp.it/
Kategória Batohy do 29 l
 
Skialpinistický batoh Camp Rapid Racing je perfektný závodný skialpový batoh, ktorý dostal pre sezónu 2017/18 nové farebné vyhotovenia a niekoľko inovácií. Hlavná slučka na prenášanie lyží bola vylepšená pre lepšiu ergonómiu, rýchlejšie prechody a bezpečnejšie nosenie. Zadná doska bola vystužená tam, kde sa viazanie dotýkalo batohu v režime prenosu. Okrem toho bol otvor na mačky so šnúrkami na suchý zips vystužený pre vyššiu trvanlivosť. Hrudný popruh batohu je odteraz výškovo nastaviteľný. Batoh má objem 20l a hmotnosťou 360g. Na trhu tvoria najlepší kompromis v pomere cena, hmotnosť a množstvo funkcií. Batoh je vyrobený zo superľahkého a odolného materiálu. Rapid Racing ponúka dve možnosti upevnenia lyží - klasický drôtový systém Wire Xpress, pre klasické závody alebo pomocou háku Sprint Hook pre šprintové preteky. Oba systémy umožňujú sňať lyže bez nutnosti dávať dole celý batoh. Rapid Racing ponúka úložisko pre lavínové vybavenie, bočné vrecko na suchý zips pre mačky a množstvo pútok pre pripnutie helmy, čakanov a ďalšieho vybavenia. Vlastnosti:- superľahké a odolné materiály- dva systémy upínanie lyží (Wire Xpress pre klasické závody a Sprint Hook pre šprinty)- sňatie lyží bez nutnosti zložiť celý batoh- bočné vrecko na suchý zips - pre mačky, pitie, desiatu, ...- vrecko na lavínové vybavenie- pútko na cepín- vnútorné vrecko na doklady- priedušné ramenné popruhy- píšťalka- hmotnosť: 360g- objem: 20l Vlastnosti:- superľahké a odolné materiály- dva systémy upínanie lyží (Wire Xpress pre klasické závody a Sprint Hook pre šprinty)- sňatie lyží bez nutnosti zložiť celý batoh- bočné vrecko na suchý zips - pre mačky, pitie, desiatu, ...- vrecko na lavínové vybavenie- pútko na cepín- vnútorné vrecko na doklady- priedušné ramenné popruhy- píšťalka- hmotnosť: 360g- objem: 20l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Prvé začiatky spoločnosti C.A.M.P. siahajú do roku 1889, kedy v horskej dedinke Premana (údolie Valsassina) pracuje jej zakladateľ a expert v spracovaní železa Nicola Codega. Tradície, znalosti a skúsenosti sú predávané z otca na syna a je to práve Antonio, ktorý začal rozvíjať a zdokonalovať otcove dielo.
V roku 1920 sú vyrobené prvé cepíny, ktoré požadoval armádny dôstojník pre pochody alpským pohorím. Nikdo vtedy ešte netušil, že tieto produkty sa ohromne preslávia a budú distribuované a predávané po celom svete o niekoľko desaťročí neskôr. Hnacou silou, ktorá poháňala Antonia a jeho synov vstúpiť na horolezecký trh bolo stretnutie s presláveným alpinistom Riccardom Cassinom, ktorý používal niektoré ich produkty ako skoby a vklínence.
  
Top produkty:
Vklínence Pro Nuts a Ball Nuts
Mačky Stalker a Race 290
Cepíny X-Alp
Prilba Armour
Bežecký batoh Trail Vest Light
 
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.